previous arrow
next arrow
Slider

Dzięki nam

Dostaniesz idealne oświetlenie
do Twojego sklepu

Czy zdajecie sobie Państwo sprawę jak bardzo ważne jest dobre oświetlenie sklepowe. Oświetlenie do sklepu musi przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Aby spełniło to zadanie, powinno wyróżniać ekspozycję spośród sąsiadujących sklepów i być adekwatne do asortymentu. Każda branża ma swoją specyfikę i pasujący do niej sposób oświetlenia sklepowego LED. Francuska cukiernia, sklep z biżuterią, sklep z odzieżą młodzieżową – każdy typ asortymentu wpływa na wybór oświetlenia, które podkreśli jego charakter.

High CRI

Prawdziwe kolory


Profesjonalne oświetlenie ekspozycji ma za zadanie perfekcyjnie odwzorować barwę przedmiotów, tak jak światło dzienne. Takie zadanie spełnia oświetlenie led do sklepu. To szczególnie istotne w przypadku drogerii, sklepów odzieżowych czy sklepów z wyposażeniem wnętrz. Aby oświetlenie do sklepu odzieżowego prawidłowo oddawało barwę przedmiotów, należy zastosować źródła generujące światło o wskaźniku oddawania barw na poziomie nie mniejszym niż Ra=80 oraz temperaturze barwowej odpowiadającej światłu naturalnemu.

Crisp White

Prawdziwa biel


Czy biały to kolor, czy brak koloru? Na to pytanie nie odpowiemy ale dopasujemy światło tak, aby wszystkie białe rzeczy w Twoim sklepie były olśniewające: suknie ślubne, eleganckie koszule, papier, kwiaty, torty weselne. Cokolwiek sprzedajesz białego skradnie to serca Twoich klientów. A może masz pomysł na biało – czarne wnętrze? Z każdym wyzwaniem sobie poradzimy. Oświetlenie sklepowe led nie ma dla nas tajemnic.

Skontaktuj się

apetyczne

Produkty spożywcze


Wiemy w jaki sposób dopasować oświetlenie dla sklepów i oświetlić produkty spożywcze, aby dobrze wyglądały. Chrupiąca, zielona sałata, czerwone jabłka i pomidory, świeże bułeczki i chleb, mięso, czy ryby – każde z tych produktów wymaga odpowiedniej ekspozycji i oświetlenia. Najlepszy produkt może wyglądać źle i nie apetycznie jeśli zostanie nieprawidłowo oświetlony. W złym świetle pomarańczowe pomarańcze mogą wyglądać na zielone, mięso na stare, a pieczywo czerstwe. Wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom oferując lampy dedykowane poszczególnym grupom produktów spożywczych.

Skontaktuj się

 

Ty się znasz na prowadzeniu sklepu – my się znamy na oświetleniu


Przekonajcie się Państwo jak ważne dla obrotów sklepu jest dobrze dobrane oświetlenie witryny sklepowej. Projekt nic nie kosztuje!

 

Projektujemy

Oświetlenie witryn sklepowych oraz oświetlenie do sklepu. Dla sklepów z odzieżą, jubilerskich, piekarni, spożywczych i każdej innej branży. Wystarczy opis, lub szkic sytuacyjny. Podstawowy projekt polegający na doborze oświetlenia wraz z symulacjami w programie Dialux jest bezpłatny.

Dobieramy

Najlepsze oświetlenie led do sklepu. Nie ważne, czy musicie oświetlić pieczywo, mięso, ryby, odzież, elektronikę czy biżuterię. Zawsze dobierzemy światło tak, aby towar wyglądał świetnie. Pomożemy dobrać odpowiednie oświetlenie witryny sklepowej.

Wykonujemy

Współpracujemy z architektami oraz wykonawcami, zatem jeśli potrzebujecie kompleksowej obsługi możecie się do nas zwrócić o kompletną obsługę inwestycji. Pomożemy znaleźć instalatora, który zamontuje zaprojektowane przez nas oświetlenie sklepowe.

Oświetlenie

Ekspozycji sklepowej


Oświetlenie sklepowej ekspozycji musi uwzględniać jej ciągłe zmiany. Równomierny rozkład światła powinien być uzupełniony o punkty doświetlające – punktowe oświetlenie LED do ekspozycji, diody LED sklep oraz reflektory szynowe. Te drugie dzięki zastosowaniu systemu oświetlenia szynowego fantastycznie sprawdzają się w sklepach – poszczególne lampy szynowe można przesuwać na szynie oraz zmieniać kąt świecenia, w zależności od aktualnego rozmieszczenia produktów w sklepie.

Zamów

Bezpłatny projekt


Pomożemy dobrać odpowiednie oświetlenie do Państwa sklepu na podstawie informacji, jakie przekażecie nam telefonicznie, mailowo lub osobiście

Alfa-Zeta Spółka z o.o

ul. Starorudzka 6a

93-418 Łódź

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00